CPPDC4-B6-7.3728/3.6864
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPPDC4-B6-7.3728/3.6864
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC 5.0V 3.6864/ 7.3728 MHZ
Ngā Rauemi: CPPDC4-B6-7.3728/3.6864.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPDC4-B6-7.3728/3.6864
Tau Wae CPPDC4-B6-7.3728/3.6864 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC 5.0V 3.6864/ 7.3728 MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9794 pcs Pepa Raraunga CPPDC4-B6-7.3728/3.6864.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Raupapa FIPO™ CPPD
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-DIP Module, 4 Leads
Whakaputa CMOS Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.220" (5.60mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Tautanga - Mahi 2 - Tautanga - Whakaputa 1 3.6864MHz, 7.3728MHz
Whakaahuatanga Taipitopito CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 5V 8-DIP Module, 4 Leads Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA