CPPE7-A7BR-118.75
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPPE7-A7BR-118.75
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua OSC XO 118.75MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: CPPE7-A7BR-118.75.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPPE7-A7BR-118.75
Tau Wae CPPE7-A7BR-118.75 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 118.75MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5255 pcs Pepa Raraunga CPPE7-A7BR-118.75.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CPPE7
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 118.75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 118.75MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA