TBF22-20PS
Hua Hua
Tau Wae: TBF22-20PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 9P-9P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF22-20PS.pdf2.TBF22-20PS.pdf3.TBF22-20PS.pdf4.TBF22-20PS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF22-20PS
Tau Wae TBF22-20PS Kaihanga Cannon
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 22-20 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 22-20
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa ITBF22-20PS
TBF2220PS
Whakataki (Tahuri ki) N (Normal)
Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 9 Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 9
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Aluminum Alloy
Kua oti te Whare Chromate Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Standard 9/9 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Whakatauranga onamata 22A