TBF22-22PS
Hua Hua
Tau Wae: TBF22-22PS
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 9P-9P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF22-22PS.pdf2.TBF22-22PS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 752 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF22-22PS
Tau Wae TBF22-22PS Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 752 pcs Pepa Raraunga 1.TBF22-22PS.pdf2.TBF22-22PS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 22-20 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 22-20
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Whakataki (Tahuri ki) N (Normal) Whakatakotoranga (Tahuri Mai) N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 9
Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 9 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Kei roto -
Te Poari Whare Aluminum Alloy Kua oti te Whare Chromate
Tae Housing Olive Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 22A Tahuri Ki (Whakatika Whakamutunga) Male Pins