TBF22-18PSW
Hua Hua
Tau Wae: TBF22-18PSW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER 8P-8P F-M PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.TBF22-18PSW.pdf2.TBF22-18PSW.pdf3.TBF22-18PSW.pdf4.TBF22-18PSW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBF22-18PSW
Tau Wae TBF22-18PSW Kaihanga Cannon
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) 22-18 Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) 22-18
Raupapa MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa ITBF22-18PSW
TBF2218PSW
Whakataki (Tahuri ki) W
Whakatakotoranga (Tahuri Mai) W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 8 Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 8
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Aluminum Alloy
Kua oti te Whare Chromate Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Standard 8/8 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Whakatauranga onamata 22A