PV75L12-10SL
Hua Hua
Tau Wae: PV75L12-10SL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 720 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV75L12-10SL
Tau Wae PV75L12-10SL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 720 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-10
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa PV Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.043" (26.49mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV75L12-3P
PV75L12-3P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 477 pcs
Tikiake:
RFQ
PV75L12-8P
PV75L12-8P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 359 pcs
Tikiake:
RFQ
PV75L12-10S
PV75L12-10S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP