PV75L12-10S
Hua Hua
Tau Wae: PV75L12-10S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 333 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV75L12-10S
Tau Wae PV75L12-10S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 333 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 067231-0006
IPV75L12-10S
IPV75L12-10S-ND
PV75L1210S-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV74W24-61SL
PV74W24-61SL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
I roto i te taonga: 468 pcs
Tikiake:
RFQ
PV75L12-10SL
PV75L12-10SL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE