PV75L14-12P
Hua Hua
Tau Wae: PV75L14-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV75L14-12P
Tau Wae PV75L14-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5500 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 067232-0003
IPV75L14-12P
IPV75L14-12P-ND
PV75L1412P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold