PV74W24-31SL
Hua Hua
Tau Wae: PV74W24-31SL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 413 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 413 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV74W24-31SL
Tau Wae PV74W24-31SL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 413 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-31
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa PV Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 31 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV74W24-61P
PV74W24-61P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5733 pcs
Tikiake:
RFQ
PV75L10-6S
PV75L10-6S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP