PV74W24-61PL
Hua Hua
Tau Wae: PV74W24-61PL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 61POS PNL MT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 412 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 412 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV74W24-61PL
Tau Wae PV74W24-61PL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 61POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 412 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa PV Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV74W24-61SL
PV74W24-61SL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
I roto i te taonga: 468 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT
I roto i te taonga: 413 pcs
Tikiake:
RFQ
PV74W24-61P
PV74W24-61P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP