PV74W24-19P
Hua Hua
Tau Wae: PV74W24-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV74W24-19P
Tau Wae PV74W24-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5119 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa PV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 067861-0003
IPV74W24-19P
IPV74W24-19P-ND
PV74W2419P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold