PV74W22-41S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV74W22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 442 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV74W22-41S
Tau Wae PV74W22-41S Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 442 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PV74W22-21S
PV74W22-21S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 402 pcs
Tikiake:
RFQ
PV74W22-21P
PV74W22-21P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 394 pcs
Tikiake:
RFQ
I roto i te taonga: 373 pcs
PV74W22-21PL
PV74W22-21PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 597 pcs
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5119 pcs
I roto i te taonga: 438 pcs
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 480 pcs
PV74W22-41SL
PV74W22-41SL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT