MS3106R22-11P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-11P
Tau Wae MS3106R22-11P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4558 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 1750VAC, 2450VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R22-11P
MS3106R22-11PPG
MS3106R22-11PPG-ND
MS3106R2211P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106R22-10S
MS3106R22-10S
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS INLINE SKT
I roto i te taonga: 3465 pcs
Tikiake: MS3106R22-10S.pdf
RFQ
MS3106R22-14P
MS3106R22-14P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2739 pcs
Tikiake: MS3106R22-14P.pdf
RFQ
MS3106R22-11P
MS3106R22-11P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP