MS3106R22-10S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-10S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.MS3106R22-10S.pdf2.MS3106R22-10S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-10S
Tau Wae MS3106R22-10S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4530 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106R22-10S.pdf2.MS3106R22-10S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1250VAC, 1750VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A