MS3106R22-14P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-14P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106R22-14P.pdf2.MS3106R22-14P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-14P
Tau Wae MS3106R22-14P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5380 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106R22-14P.pdf2.MS3106R22-14P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R22-14P
MS3106R2214P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106R22-14S
MS3106R22-14S
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 2249 pcs
Tikiake: MS3106R22-14S.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 4474 pcs
Tikiake: MS3106R22-12S.pdf
RFQ
MS3106R22-14PZ
MS3106R22-14PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106R22-14PZ.pdf
MS3106R22-11P
MS3106R22-11P
Whakaahuatanga: CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS
Tikiake:
MS3106R22-14PX
MS3106R22-14PX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 19C 19#16 PIN PLUG
Tikiake: MS3106R22-14PX.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106R22-12P.pdf
MS3106R22-14PW
MS3106R22-14PW
Tikiake: MS3106R22-14PW.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Whakaahuatanga: CONN PLUG 2 POS STRAIGHT W/SCKT
MS3106R22-14P
MS3106R22-14P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106R22-14P.pdf
MS3106R22-14PW
MS3106R22-14PW
Tikiake: MS3106R22-14PW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel