MS3106F28-22PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F28-22PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F28-22PW.pdf2.MS3106F28-22PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F28-22PW
Tau Wae MS3106F28-22PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5174 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F28-22PW.pdf2.MS3106F28-22PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F28-22PW
MS3106F2822PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F28-22PZ
MS3106F28-22PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
I roto i te taonga: 4634 pcs
Tikiake: MS3106F28-22PZ.pdf
RFQ
MS3106F28-22PW
MS3106F28-22PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 6C 3#4 3#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 4563 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F28-22P
MS3106F28-22P
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3106F28-22P.pdf
MS3106F28-22PY
MS3106F28-22PY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake:
MS3106F28-22S
MS3106F28-22S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F28-22S.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F28-22P.pdf
MS3106F28-22PX
MS3106F28-22PX
Tikiake: MS3106F28-22PX.pdf
MS3106F28-21SZ
MS3106F28-21SZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG 37POS INLINE W/SKTS