MS3106F28-22PZ
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F28-22PZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F28-22PZ.pdf2.MS3106F28-22PZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F28-22PZ
Tau Wae MS3106F28-22PZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4634 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F28-22PZ.pdf2.MS3106F28-22PZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F28-22PZ
MS3106F2822PZ
Whakatakotoranga Z Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -