MS3106F28-22P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F28-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F28-22P.pdf2.MS3106F28-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F28-22P
Tau Wae MS3106F28-22P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4217 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F28-22P.pdf2.MS3106F28-22P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F28-22P
MS3106F2822P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F28-21SY
MS3106F28-21SY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 37C 37#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1927 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F28-21SZ
MS3106F28-21SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 37POS INLINE W/SKTS
I roto i te taonga: 1001 pcs
Tikiake: MS3106F28-21SZ.pdf
RFQ
MS3106F28-22PY
MS3106F28-22PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS
Tikiake: MS3106F28-22PY.pdf
MS3106F28-22PX
MS3106F28-22PX
Tikiake: MS3106F28-22PX.pdf
MS3106F28-22PY
MS3106F28-22PY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 6C 3#4 3#16 PIN PLUG
Tikiake:
MS3106F28-21SX
MS3106F28-21SX
Tikiake: MS3106F28-21SX.pdf
MS3106F28-22P
MS3106F28-22P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F28-22P.pdf
MS3106F28-22PW
MS3106F28-22PW
MS3106F28-22PW
MS3106F28-22PW
Tikiake: MS3106F28-22PW.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 37POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F28-21SZ.pdf
MS3106F28-22PF187
MS3106F28-22PF187
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS CABLE PIN
Tikiake: MS3106F28-21SY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel