MS3106F24-28SY
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F24-28SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F24-28SY.pdf2.MS3106F24-28SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F24-28SY
Tau Wae MS3106F24-28SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1650 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F24-28SY.pdf2.MS3106F24-28SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga Y
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -