MS3106F24-28S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F24-28S.pdf2.MS3106F24-28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F24-28S
Tau Wae MS3106F24-28S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1614 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F24-28S.pdf2.MS3106F24-28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F24-28S
MS3106F24-28SPG
MS3106F24-28SPG-ND
MS3106F2428S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F24-28PX
MS3106F24-28PX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 5612 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F24-28SF187
MS3106F24-28SF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS CABLE SKT
I roto i te taonga: 1504 pcs
Tikiake: MS3106F24-28SF187.pdf
RFQ
MS3106F24-28PZ
MS3106F24-28PZ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake:
MS3106F24-28S
MS3106F24-28S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F24-28S.pdf
MS3106F24-28SX
MS3106F24-28SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Tikiake: MS3106F24-28SX.pdf
MS3106F24-28SW
MS3106F24-28SW
Tikiake: MS3106F24-28SW.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Tikiake: MS3106F24-28PZ.pdf
MS3106F24-28SW
MS3106F24-28SW
Tikiake: MS3106F24-28SW.pdf
MS3106F24-28SWF187
MS3106F24-28SWF187
Tikiake: MS3106F24-28SWF187.pdf
MS3106F24-28SY
MS3106F24-28SY
Tikiake: MS3106F24-28SY.pdf
MS3106F24-28PY
MS3106F24-28PY
Tikiake: MS3106F24-28PY.pdf
Tikiake: MS3106F24-28PY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel