MS3106F24-28SF187
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F24-28SF187
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F24-28SF187.pdf2.MS3106F24-28SF187.pdf3.MS3106F24-28SF187.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F24-28SF187
Tau Wae MS3106F24-28SF187 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F24-28S
MS3106F24-28S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1954 pcs
Tikiake: MS3106F24-28S.pdf
RFQ
MS3106F24-28SZ
MS3106F24-28SZ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 4078 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F24-28SY
MS3106F24-28SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Tikiake: MS3106F24-28SY.pdf
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3106F24-28S.pdf
MS3106F24-28PY
MS3106F24-28PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS