MS3106F20-22SF187
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F20-22SF187
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 925 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F20-22SF187
Tau Wae MS3106F20-22SF187 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 925 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F20-22SF187
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F20-22SX
MS3106F20-22SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT