MS3106F20-22S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F20-22S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3106F20-22S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F20-22S
Tau Wae MS3106F20-22S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3019 pcs Pepa Raraunga MS3106F20-22S.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F20-22S
MS3106F2022S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3106F20-22S Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-22
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT Whakatauranga onamata 22A, 74A
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F20-22P
MS3106F20-22P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2313 pcs
Tikiake: MS3106F20-22P.pdf
RFQ
MS3106F20-22SX
MS3106F20-22SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 1640 pcs
Tikiake: MS3106F20-22SX.pdf
RFQ
MS3106F20-22S
MS3106F20-22S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F20-22S.pdf
MS3106F20-21S
MS3106F20-21S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 9POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F20-21S.pdf
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106F20-22P.pdf
MS3106F20-22SF187
MS3106F20-22SF187
I roto i te taonga: 925 pcs
Tikiake:
MS3106F20-22SX
MS3106F20-22SX
Tikiake: MS3106F20-22SX.pdf
MS3106F20-22PW
MS3106F20-22PW
Whakaahuatanga: ER 6C 3#16 3#8 PIN PLUG
Tikiake:
MS3106F20-22PX
MS3106F20-22PX
Tikiake: MS3106F20-22PX.pdf
MS3106F20-22S W/P CAP
MS3106F20-22S W/P CAP
Whakaahuatanga: ER 6C 3#16 3#8 SKT PLUG
MS3106F20-22SW
MS3106F20-22SW
Tikiake: MS3106F20-22SW.pdf
MS3106F20-22SW
MS3106F20-22SW
Tikiake: MS3106F20-22SW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel