MS3106F20-22PX
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F20-22PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F20-22PX.pdf2.MS3106F20-22PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F20-22PX
Tau Wae MS3106F20-22PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4038 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F20-22PX.pdf2.MS3106F20-22PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F20-22PX
MS3106F2022PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F20-21PW
MS3106F20-21PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 9C 1#12 8#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 4405 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F20-22P
MS3106F20-22P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS
I roto i te taonga: 6006 pcs
Tikiake: MS3106F20-22P.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP