MS3102R28-22S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R28-22S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3102R28-22S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R28-22S
Tau Wae MS3102R28-22S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1957 pcs Pepa Raraunga MS3102R28-22S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R28-22S
MS3102R2822S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 135A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R28-22S
MS3102R28-22S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2833 pcs
Tikiake: MS3102R28-22S.pdf
RFQ
MS3102R28-22PX
MS3102R28-22PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4494 pcs
Tikiake: MS3102R28-22PX.pdf
RFQ
MS3102R28-22PY
MS3102R28-22PY
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3102R28-22PY.pdf
MS3102R28-22SX
MS3102R28-22SX
Whakaahuatanga: CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SCKT
Tikiake: MS3102R28-22SX.pdf
MS3102R28-22SY
MS3102R28-22SY
Tikiake: MS3102R28-22SY.pdf
MS3102R28-22PZ
MS3102R28-22PZ
Tikiake: MS3102R28-22PZ.pdf
MS3102R28-2P
MS3102R28-2P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102R28-2P.pdf
MS3102R28-22SW
MS3102R28-22SW