MS3102R28-22SY
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R28-22SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3102R28-22SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R28-22SY
Tau Wae MS3102R28-22SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1844 pcs Pepa Raraunga MS3102R28-22SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R28-22SY
MS3102R2822SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 135A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R28-2P
MS3102R28-2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4282 pcs
Tikiake: MS3102R28-2P.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
I roto i te taonga: 5872 pcs
Tikiake: MS3102R28-2P.pdf
RFQ
MS3102R28-22S
MS3102R28-22S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP