MS3102R28-22PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R28-22PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R28-22PW.pdf2.MS3102R28-22PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R28-22PW
Tau Wae MS3102R28-22PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R28-22PW.pdf2.MS3102R28-22PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R28-22PW
MS3102R2822PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R28-22S
MS3102R28-22S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SCKT
I roto i te taonga: 1957 pcs
Tikiake: MS3102R28-22S.pdf
RFQ
MS3102R28-22PX
MS3102R28-22PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4494 pcs
Tikiake: MS3102R28-22PX.pdf
RFQ
MS3102R28-22P
MS3102R28-22P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake: MS3102R28-22P.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102R28-22S.pdf
MS3102R28-22PY
MS3102R28-22PY
Tikiake: MS3102R28-22PY.pdf