MS3102R24-28S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R24-28S.pdf2.MS3102R24-28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R24-28S
Tau Wae MS3102R24-28S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2848 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R24-28S.pdf2.MS3102R24-28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R24-28S
MS3102R24-28SPG
MS3102R24-28SPG-ND
MS3102R2428S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R24-28PZ
MS3102R24-28PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4924 pcs
Tikiake: MS3102R24-28PZ.pdf
RFQ
MS3102R24-28SY
MS3102R24-28SY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 SKT RECP BOX
I roto i te taonga: 4654 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3102R24-28PW
MS3102R24-28PW
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3102R24-28PW.pdf
MS3102R24-28PY
MS3102R24-28PY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake: MS3102R24-28PY.pdf
Tikiake: MS3102R24-28PY.pdf
MS3102R24-28SX
MS3102R24-28SX
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102R24-28SX.pdf
MS3102R24-28SY
MS3102R24-28SY
Tikiake: MS3102R24-28SY.pdf
MS3102R24-28SW
MS3102R24-28SW
Tikiake: MS3102R24-28SW.pdf
MS3102R24-28SW
MS3102R24-28SW
Tikiake: MS3102R24-28SW.pdf
MS3102R24-28SX
MS3102R24-28SX
Tikiake:
MS3102R24-28S
MS3102R24-28S
Tikiake: MS3102R24-28S.pdf
MS3102R24-28PX
MS3102R24-28PX
Tikiake: MS3102R24-28PX.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel