MS3102R24-28SY
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R24-28SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R24-28SY.pdf2.MS3102R24-28SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R24-28SY
Tau Wae MS3102R24-28SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2871 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R24-28SY.pdf2.MS3102R24-28SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga Y
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R24-28S
MS3102R24-28S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP