MS3102R24-28PX
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R24-28PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R24-28PX.pdf2.MS3102R24-28PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R24-28PX
Tau Wae MS3102R24-28PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5077 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R24-28PX.pdf2.MS3102R24-28PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R24-28PX
MS3102R2428PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R24-28S
MS3102R24-28S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2689 pcs
Tikiake: MS3102R24-28S.pdf
RFQ
MS3102R24-28PZ
MS3102R24-28PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4924 pcs
Tikiake: MS3102R24-28PZ.pdf
RFQ
MS3102R24-28P W/P CAP
MS3102R24-28P W/P CAP
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 PIN RECP BOX
Tikiake:
MS3102R24-28SW
MS3102R24-28SW
Tikiake: MS3102R24-28SW.pdf
MS3102R24-28PY
MS3102R24-28PY
Tikiake: MS3102R24-28PY.pdf
MS3102R24-28P
MS3102R24-28P
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3102R24-28P.pdf
MS3102R24-28PW
MS3102R24-28PW
Tikiake: MS3102R24-28PW.pdf
Tikiake: MS3102R24-28PY.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS