MS3101F24-28S
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F24-28S.pdf2.MS3101F24-28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F24-28S
Tau Wae MS3101F24-28S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1745 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F24-28S.pdf2.MS3101F24-28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101F24-28S
MS3101F24-28SPG
MS3101F24-28SPG-ND
MS3101F2428S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101F24-28PX
MS3101F24-28PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4882 pcs
Tikiake: MS3101F24-28PX.pdf
RFQ
MS3101F24-28SZ
MS3101F24-28SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1738 pcs
Tikiake: MS3101F24-28SZ.pdf
RFQ
MS3101F24-28SF187
MS3101F24-28SF187
Tikiake: MS3101F24-28SF187.pdf
MS3101F24-28S
MS3101F24-28S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake: MS3101F24-28S.pdf
MS3101F24-2P
MS3101F24-2P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3101F24-2P.pdf
MS3101F24-28SY
MS3101F24-28SY