MS3101F24-28SF187
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F24-28SF187
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F24-28SF187.pdf2.MS3101F24-28SF187.pdf3.MS3101F24-28SF187.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F24-28SF187
Tau Wae MS3101F24-28SF187 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101F24-28SZ
MS3101F24-28SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1738 pcs
Tikiake: MS3101F24-28SZ.pdf
RFQ
MS3101F24-2S
MS3101F24-2S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS
I roto i te taonga: 2704 pcs
Tikiake: MS3101F24-2S.pdf
RFQ
MS3101F24-28S
MS3101F24-28S
Kaihanga: Amphenol Industrial