MS3101F24-28P
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F24-28P.pdf2.MS3101F24-28P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F24-28P
Tau Wae MS3101F24-28P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4760 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F24-28P.pdf2.MS3101F24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101F24-28P
MS3101F24-28PPG
MS3101F24-28PPG-ND
MS3101F2428P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101F24-28PF187
MS3101F24-28PF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP