MS3101F22-20S
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F22-20S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F22-20S.pdf2.MS3101F22-20S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F22-20S
Tau Wae MS3101F22-20S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2736 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F22-20S.pdf2.MS3101F22-20S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-20 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101F22-20S
MS3101F22-20SPG
MS3101F22-20SPG-ND
MS3101F2220S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101F22-1P
MS3101F22-1P
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS FREE HNG W/PINS
I roto i te taonga: 3802 pcs
Tikiake: MS3101F22-1P.pdf
RFQ
MS3101F22-20SX
MS3101F22-20SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2164 pcs
Tikiake: MS3101F22-20SX.pdf
RFQ
MS3101F22-20S
MS3101F22-20S
Kaihanga: Amphenol Industrial