MS3101F22-19S
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F22-19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F22-19S.pdf2.MS3101F22-19S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F22-19S
Tau Wae MS3101F22-19S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2485 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F22-19S.pdf2.MS3101F22-19S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101F22-19S
MS3101F2219S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A