MS3101F22-20SY
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F22-20SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F22-20SY.pdf2.MS3101F22-20SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F22-20SY
Tau Wae MS3101F22-20SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2604 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F22-20SY.pdf2.MS3101F22-20SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-20 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga Y
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -