MDVB1-25SCBRP
Hua Hua
Tau Wae: MDVB1-25SCBRP
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDVB1-25SCBRP.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 541 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDVB1-25SCBRP
Tau Wae MDVB1-25SCBRP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 541 pcs Pepa Raraunga MDVB1-25SCBRP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDVB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097336-0034
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal