MDVB1-25PS1
Hua Hua
Tau Wae: MDVB1-25PS1
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDVB1-25PS1.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 323 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDVB1-25PS1
Tau Wae MDVB1-25PS1 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 323 pcs Pepa Raraunga MDVB1-25PS1.pdf
Waea Wire 24-32 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDVB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097339-0019
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyester Thermoplastic, Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal