MDVB1-25SCBR
Hua Hua
Tau Wae: MDVB1-25SCBR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDVB1-25SCBR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 686 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDVB1-25SCBR
Tau Wae MDVB1-25SCBR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 686 pcs Pepa Raraunga MDVB1-25SCBR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDVB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097336-0025
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyester Thermoplastic, Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDVB1-25SCBRP
MDVB1-25SCBRP
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR