MDM-51PH034F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PH034F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 51POS PIN 8"
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 934 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 934 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PH034F
Tau Wae MDM-51PH034F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 51POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 934 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-51PH034F
MDM51PH034F
Tau o nga Tauranga 51
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-51PH034L-A174
MDM-51PH034L-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 8"
I roto i te taonga: 1074 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-51PH034F-A174
MDM-51PH034F-A174
Kaihanga: Cannon