MDM-51PH034B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PH034B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 51POS PIN 8"
Ngā Rauemi: 1.MDM-51PH034B.pdf2.MDM-51PH034B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PH034B
Tau Wae MDM-51PH034B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 51POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1163 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-51PH034B.pdf2.MDM-51PH034B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-51PH034B
MDM51PH034B
Tau o nga Tauranga 51
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-51PH029K-A174
MDM-51PH029K-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 51C P 10" YEL JACKS NI
I roto i te taonga: 870 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-51PH034L
MDM-51PH034L
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 51POS PIN 8"
I roto i te taonga: 899 pcs
Tikiake:
RFQ
MDM-51PH034B-A174
MDM-51PH034B-A174
Whakaahuatanga: MICRO 51C P 8" RBW NI