MDM-51PH034P
Hua Hua
Tau Wae: MDM-51PH034P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 51POS PIN 8"
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 995 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-51PH034P
Tau Wae MDM-51PH034P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 51POS PIN 8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 995 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-51PH034P
MDM51PH034P
Tau o nga Tauranga 51
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.667' (203.20mm, 8.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads