MDM-21PSM2
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21PSM2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-21PSM2.pdf2.MDM-21PSM2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21PSM2
Tau Wae MDM-21PSM2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1541 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21PSM2.pdf2.MDM-21PSM2.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096514-0380
IMDM-21PSM2
IMDM-21PSM2-ND
MDM21PSM2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-21PSL-A30
MDM-21PSL-A30
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 449 pcs
Tikiake: MDM-21PSL-A30.pdf
RFQ
MDM-21PSM5-A174
MDM-21PSM5-A174
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 1624 pcs
Tikiake: MDM-21PSM5-A174.pdf
RFQ
MDM-21PSM2-A141
MDM-21PSM2-A141