MDM-21PSM3
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21PSM3
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-21PSM3.pdf2.MDM-21PSM3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21PSM3
Tau Wae MDM-21PSM3 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5736 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21PSM3.pdf2.MDM-21PSM3.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM-21PSM3
MDM21PSM3
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A