MDM-21PSL
Hua Hua
Tau Wae: MDM-21PSL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.MDM-21PSL.pdf2.MDM-21PSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-21PSL
Tau Wae MDM-21PSL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1567 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-21PSL.pdf2.MDM-21PSL.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 096514-0044
IMDM-21PSL
IMDM-21PSL-ND
MDM21PSL-ND
Q10785592
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-21PSLA174
MDM-21PSLA174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 21 M SOD JACKS A174
I roto i te taonga: 1551 pcs
Tikiake: MDM-21PSLA174.pdf
RFQ
MDM-21PSB-A174
MDM-21PSB-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1931 pcs
Tikiake: MDM-21PSB-A174.pdf
RFQ
MDM-21PSB-A172
MDM-21PSB-A172
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: MDM-21PSB-A172.pdf
MDM-21PSL-A141
MDM-21PSL-A141
I roto i te taonga: 528 pcs
Tikiake: MDM-21PSL-A141.pdf
MDM-21PSL-A30
MDM-21PSL-A30