MDM-15PH016K
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15PH016K
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 15POS PIN 6"
Ngā Rauemi: 1.MDM-15PH016K.pdf2.MDM-15PH016K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15PH016K
Tau Wae MDM-15PH016K Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 15POS PIN 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1638 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-15PH016K.pdf2.MDM-15PH016K.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa IMDM-15PH016K
MDM15PH016K
Tau o nga Tauranga 15
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-15PH016B-F222
MDM-15PH016B-F222
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: MICRO 15C P 6" RBW HT
I roto i te taonga: 765 pcs
Tikiake: MDM-15PH016B-F222.pdf
RFQ
MDM-15PH016K-A174
MDM-15PH016K-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 15C P 6" RBW JACKS NI
I roto i te taonga: 1551 pcs
Tikiake: MDM-15PH016K-A174.pdf
RFQ
MDM-15PH016M2-F222
MDM-15PH016M2-F222
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: MICRO 15C P 6" RBW JACKS HT
I roto i te taonga: 897 pcs
Tikiake: MDM-15PH016M2-F222.pdf
MDM-15PH016K-F222
MDM-15PH016K-F222