MDM-15PH016B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15PH016B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 15POS PIN 6"
Ngā Rauemi: 1.MDM-15PH016B.pdf2.MDM-15PH016B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15PH016B
Tau Wae MDM-15PH016B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 15POS PIN 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1858 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-15PH016B.pdf2.MDM-15PH016B.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa 096512-0100
IMDM-15PH016B
IMDM-15PH016B-ND
MDM15PH016B-ND
Tau o nga Tauranga 15
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-15PH013P-A174
MDM-15PH013P-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 15C P 48" YEL JACKP NI
I roto i te taonga: 2147 pcs
Tikiake: MDM-15PH013P-A174.pdf
RFQ
MDM-15PH016B-A174
MDM-15PH016B-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 15C PIN 6" RBW NI