MDM-15PH016F
Hua Hua
Tau Wae: MDM-15PH016F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 15POS PIN 6"
Ngā Rauemi: 1.MDM-15PH016F.pdf2.MDM-15PH016F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-15PH016F
Tau Wae MDM-15PH016F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 15POS PIN 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1534 pcs Pepa Raraunga 1.MDM-15PH016F.pdf2.MDM-15PH016F.pdf
Whakamahi - Momo D-Type, Micro-D
Te whakangungu - Raupapa MDM
Ētahi Ingoa 096512-0337
IMDM-15PH016F
IMDM-15PH016F-ND
MDM15PH016F-ND
Tau o nga Tauranga 15
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Multiple Hononga Tuarua Individual Wire Leads
Hononga Tuatahi Plug, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-15PH016F-F222
MDM-15PH016F-F222
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: MICRO 15C P 6" RBW FLOAT HT