KPTC6E22-41S
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6E22-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E22-41S
Tau Wae KPTC6E22-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4074 pcs Pepa Raraunga KPTC6E22-41S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6E22-41S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 16 (14), 20 (27)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6E22-41PDMB
KPTC6E22-41PDMB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: KPTC 41C 27#20 14#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 3960 pcs
Tikiake: KPTC6E22-41PDMB.pdf
RFQ
KPTC6E22-41S-D-DN
KPTC6E22-41S-D-DN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 3632 pcs
Tikiake: KPTC6E22-41S-D-DN.pdf
RFQ
KPTC6E22-41SDMB
KPTC6E22-41SDMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: KPTC 41C 27#20 14#16 SKT PLUG
Tikiake: KPTC6E22-41SDMB.pdf
KPTC6E22-55P
KPTC6E22-55P
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Tikiake: KPTC6E22-55P.pdf
KPTC6E22-41SDN
KPTC6E22-41SDN
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE