KPTC6E22-41PDZ
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E22-41PDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6E22-41PDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E22-41PDZ
Tau Wae KPTC6E22-41PDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5022 pcs Pepa Raraunga KPTC6E22-41PDZ.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6E22-41PDZ Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)